pdf

Voorkeelne oppematerjal 2019-2020

Valik inglise, prantsuse, saksa, hispaania ja itaalia keele õppematerjale alg-, põhi- ja keskhariduskoolides, keeleõpperühmades ning erakoolides kasutamiseks

pdf

Ingliskeelsed postrid

Üle 800 värvilise ja õpetliku A1 suuruses postri rohkem kui 20 erinevas õppeaines.

pdf

Regipio keeleõppemängud 2018

Erinevad lauamängud ingliskeelse sõnavara ja grammatika õppimiseks-harjutamiseks.

pdf

Head of Zeus January-June 2019

 

Kõige värskemad Head of Zeus kirjastuse poolt välja antud teosed. Nimekirjast leidub raamatuid igast žanrist nii täiskavanule kui noorele lugejale sellistelt autoritelt nagu: Ben Okri, Terry Goodkind, Ken Liu, Adrian Tchaikovsky, Cixin Liu, Yaba Badoe, Wendy Holden ja paljud teised.

 

pdf

Walker Books January-June 2019

 

Walker kirjastuse järgneva 2019 aasta 1.poolaastal ilmuv uudiskirjandus, millest leiate ka ülipopulaarsete autorite Angie Thomas, Lauren James, Anthony Horowitz ja Cassandra Clare uued raamatud. Valikus leidub midagi huvitavat ka väiksemale lugejale.

pdf

Atlantic Books 2018-2019

Kõige värskemad raamatud kirjastuselt Atlantic Books, mis annab välja laia valikut kirjandust tervisest kaasaegsete romaanideni

pdf

Prantsuskeelsed raamatud täiskasvanutele

Kõige uuemad ja populaarsemad raamatud Prantuse keeles

pdf

Prantsuskeelsed noorte- ja lasteraamatud

Enimmüüdud laste-ja noorteraamatud prantsuse kelees

pdf

Titan Books 2018

 

Kõige uuemad raamatud kirjastuselt Titan Books, kes annab välja koomikseid ja novelle kõige populaarsematest sarjadest nagu: Assassin’s Creed, Doctor Who, Antman, Deadpool, Black Panther, Spider-Man, Supernaturl, Once Upon a Time, Firefly, Scherlock, Star Wars, Star Trek ja paljud muud. Lisaks koomiksitele leidub ka ilukirjandust, mille hulgas on kauaoodatud V.E. Schwab’i Villians sarja järg Vengeful.